ارایش خانمهای میانسال و چند نکته ساده

35

ارایش خانمهای میانسال و چند نکته ساده

نکات مهم و کاربردی ارایش خانمهای میانسال برای پوست های چین و چروک دار را بخوانید و از این پس یک آرایش جذاب، صاف و ابریشمی را روی پوستتان تجربه کنید.

خانم ها عادت دارند که از آرایش روتین و همیشگی خود در هر سنی استفاده کنند و انگار برایشان کمتر اهمیت دارد که با توجه به سن و سالشان پیش بروند و این باعث می شود که نتوانند از نکات مفید و جدید آرایش مخصوص خودشان را بیاموزند. از سنین ۳۰ تا ۴۰ سالگی و به بالا، به تدریج پوست شما دچار چین و چروک های ریز و درشتی می شود که دیگر همان آرایش پوست و صورت همیشگی نمی تواند آنها را به خوبی بپوشاند. پس لازم است تکنیک ارایش خانمهای میانسال را بیاموزید.

ارایش خانمهای میانسال

ارایش خانمهای میانسال : کمتر بهتر است…

برای اینکه چین و چروک ها و لک های صورت را بپوشانید، لازم نیست که یک لایه ضخیم از کرم پودر و پنکک را روی پوستتان بکشید. اینکار باعث می شود با هر حرکت صورت، چین های عمیقی در آرایش ایجاد شود و مشخص تر باشند. فقط یک لایه کرم پودر نازک روی پوست بزنید و اصلا سعی نکنید تمام نشانه های افزایش سن را بپوشانید.

چه بخواهید چه نخواهید، خط های عمیق را نمی توانید مخفی کنید، پی بهتر است روی چین های ریز و خطوط کوچک وقت بگذارید و لک ها را هم تا حدی بپوشانید، اینطوری چندین سال جوان تر خواهید شد.

لوازم آرایش مایع

با افزایش سن و پدیدار شدن چین و چروک ها، پوست بسیار خشک می شود و حالت الاستیک خود را با توجه به سن و سالی که دارید، بیشتر و بیشتر از دست می دهد. یک راه برای برطرف کردن این حالت، استفاده از لوازم آرایش مایع است تا این حالت خشکی و غیر انعطاف پذیدر را کاهش دهد. کرم پودر، رژگونه و برنزر خود را از انواع مایع و موس انتخاب کنید تا کاملا روی پوست بنشیند و آن را صاف کند.

ارایش خانمهای میانسال : مرطوب کننده را فراموش نکنید

همه خانم ها نیاز دارند که از کرم مرطوب کننده استفاده کنند اما کسانی که سن و سال بیشتری دارند، به این کار مجبورند. مرطوب نگه داشتن پوست، یعنی بیشتری حجم سلول های آن و کمترین حالت چین و چروک که پوست را پرتر و شاداب تر نشان دهد. حتما هر شب و هر روز صبح مرطوب کننده بزنید و ۱۵ قبل از آرایش هم یک لایه کرم مرطوب کننده روی پوست بزنید و منتظر بمانید جذب شود.

ارایش خانمهای میانسال : پوستتان را درخشان کنید

با بالا رفتن سن، از درخشندگی پوست کم می شود و برای اینکه آن را جوان تر جلوه دهید، لازم هست کمی درخشندگی و روشنی به آن بیفزایید. لازم نیست برای جوان تر شد از رژگونه غلیظ و کرم پودر رنگ روشن تر از پوستتان استفاده کنید، فقط کافیست که چند قطره هایلایتر به کرم پودرتان اضافه کنید تا باعث درخشندگی و شادابی بیشتر پوست و صورتتان شود.

آرایش چشم روشن

سایه های اسموکی و تیره باعث می شوند که پیرتر به نظر بیایید اما در عوض استفاده از رنگ های روشن و کمی شیمری و درخشان، چشم ها را شاداب تر، بزرگ تر و جوان تر می کنند و باعث می شوند چندین سال از سن واقعیتان کمتر به نظر بیایید.

ارایش خانمهای میانسال : مژه ها را دریابید

هر چه که مژه هایتان پرپشت و تر ضخیم تر باشند، جوان تر خواهید شد و شادابی بیشتری به صورتتان خواهید بخشید. پس روی خرید یک ریمل مزه خوب و باکیفیت سرمایه گذاری کنید و مژه هایتان را با آن بولد و ضخیم کنید.

ارایش خانمهای میانسال و اما آرایش لب ها

لب های تیره و روشن (نود) هیچ کدام برای سنین بالا مناسب نیستند و نباید استفاده شوند. شما باید حدوسط را نگه دارید و از رژلب هایی با تناژ هلویی، صورتی – سرخ، نارنجی، آجری و مرجانی استفاده کنید.

منبع : zibamoon.com

نظرات بسته شده است.