جنت جکسون در میان بزرگان هنر دنیا

13

جنت جکسون در میان بزرگان هنر دنیا

جنت جکسون ، خواننده مشهور آمریکایی و خواهر مایکل جکسون جایزه آیکون جهانی جشن موسیقی ام‌تی‌وی اروپا را دریافت خواهد کرد.

جایزه آیکون جهانی ام‌تی‌وی اروپا از سال ۲۰۰۸ تا کنون اهدا می‌شود که تا به حال چهره‌ها و گروه‌های مشهوری همچون پل مک‌کارتنی، بن‌ جووی، کویین، ویتنی هیوستون، امینم و آزی آزبورن آن را دریافت کرده‌اند.

این جایز سال گذشته به گروه موسقی ایرلندی U2 اهدا شد و امسال مسئولین برگزاری جشن ام‌تی‌وی، جنت جکسون را لایق آن دیده‌اند. این سومین جایزه ارزشمندی است که جکسون در سال ۲۰۱۸ برنده می‌شود.

به نقل از ورایتی، بروس گیلمر رئیس‌ جهانی موسیقی و استعداد و سرپرست ام‌تی‌وی اروپا درباره انتخاب جنت جکسون گفت: جنت بدون شک یکی از بزرگترین ستاره‌های جهان است. او طی سه دهه اخیر تأثیر قابل ملاحظه‌ای بر فرهنگ پاپ گذاشته است. ما هیجان‌زده‌ایم تا او را به‌عنوان آیکون امسال ام‌تی‌وی معرفی کنیم.

جنت جکسون روز ۴ نوامبر طی مراسمی در بیلبائو اسپانیا، جایزه آیکون جهانی ام‌تی‌وی اروپا را دریافت می‌کند و قطعاتی نیز در این مراسم اجرا خواهد کرد.

جکسون با فروش بیش از ۱۶۰ میلیون نسخه از آثارش، یکی از پرفروش‌ترین خوانندگان تاریخ موسیقی محسوب می‌شود. او ماه گذشته در لیست صد هنرمند برتر تاریخ بالاتر از برادرش مایکل، در رده هفتم قرار گرفت.

 

منبع : iranart.ir

نظرات بسته شده است.