مراسم Golden Globe 2019

40

مراسم Golden Globe 2019

جوایز گلدن گلوب همواره با شگفتی‌های همراه بوده است و اعلام نامزدهای مراسم Golden Globe 2019 این جوایز سینمایی و تلویزیونی نیز از این قاعده مستثنی نبود و در نهایت فیلم “معاون” ساخته “آدم مک‌کی” با شش نامزدی بالاتر از “ستاره‌ای متولد شده‌است” ساخته “بردلی کوپر”، “کتاب سبز” و “محبوب” هر کدام با پنج نامزدی، پیشتاز نامزدها نام گرفت.

در بخش تلویزیونی نیز رای‌دهندگان امسال بیشتر از سریال‌های جدید چون “ترور جانی ورساچه”، “بادیگارد”، “کشتن ایو” و “یک رسوایی خیلی انگلیسی” استقبال کردند.

به گزارش ایسنا، فیلم “پلنگ سیاه” توانست به جمع نامزدهای بهترین فیلم راه یابد اما انجمن مطبوعات خارجی هالیوود که شامل نزدیک به ۱۰۰ عضو است از رایان کوگلر کارگردان این فیلم و مایکل بی.جردن به ترتیب در شاخه‌های کارگردانی و بازیگر نقش مکمل مرد چشم‌پوشی کرد. همچنین برای دومین سال پیاپی هیچ زنی در شاخه بهترین کارگردانی سینمایی نامزد کسب جایزه نشد.

جولیا رابرتز برای بازی در فیلم “بن سیاه است”، رایان گاسلینگ برای نقش‌آفرینی در فیلم “نخستین انسان”، نیکول کیدمن برای بازی در فیلم “پسر پاک شد”، ناتالی پورتمن برای فیلم “وکس لوکس”، تونی کولت برای فیلم “وراثت” و ویولا دیوس برای فیلم “بیوه‌ها” مهم‌ترین ناکامان اعلام نامزدهای مراسم Golden Globe 2019 در شاخه‌های بازیگری هستند.

از دیگر چهره‌هایی که شانس زیادی برای نامزد شدن در جوایز مراسم Golden Globe 2019 برای آنها متصور می‌شد می‌توان به یورگس لانتیموس برای کارگردانی فیلم “محبوب”، رایان کوگلر برای کارگردانی فیلم “پلنگ سیاه” و همچنین عدم حضور سریال‌های “آتلانتا”، “قصه ندیمه” و “دیوانه” در شاخه بهترین سریال‌های تلویزیونی اشاره کرد.

مراسم اعطای جوایز هفتادوششمین دوره جوایز مراسم Golden Globe 2019 روز ششم ژانویه (۱۶ دی‌) برگزار می‌شود.

 

منبع : iranart.ir

نظرات بسته شده است.