زن دیوید بکهام در آستانه‌ی طلاق از او ؟

آیا ویکتوریا و دیوید بکهام در آستانه‌ی طلاق هستند؟

12

به گزارش خبر فوری به نقل از میرر، زن دیوید بکهام بعد از اینکه همسرش دیوید در یک مصاحبه تلویزیونی ازدواجشان را بسیار سخت و پیچیده نامید، به مدت دو روز گریه کرد. زن دیوید بکهام مدل ۴۴ ساله انگلیسی بعد از مصاحبه اخیر همسر فوتبالیستش با یک رسانه استرالیایی بسیار افسرده و ناراحت شده است چرا که انتظار چنین پاسخهایی را از جانب همسرش نداشته است.

ویکتوریا و دیوید بکهام هر دو برای مراسمی به سیدنی استرالیا آمده اند. آنها در هفته پیش فاصله زیادی با هم داشتند اما تقریبا در پرواز لندن- سیدنی حدود ۲۲ ساعت باهم بوده اند.

رسانه‌ها و خبرنگاران حاضر گزارش داده اند که هنگامی که این زوج به همراه فرزند ۱۶ ساله شان(رومئو) در فرودگاه سیدنی پیاده شدند، زن دیوید بکهام بسیار ضعیف و رنجور و ناراحت به نظر می‌رسیده است. در حالیکه دیوید با خوشحالی به جمعیت نگاه می‌کرده و لبخند می‌زده است.

جدایی ویکتوریا بکهام از همسرش

روابط دیوید بکهام و همسرش

روابط بکهام و همسرش رو به سردی بیشتری رفته است و یکی از نزدیکان این زوج مشهور بریتانیایی به سایت خبری The Sun گفته است که مصاحبه بکهام در زندگی ویکتوریا مانند یک بمب اتم بوده است و ویکتوریا اصلا درک نمی‌کند که همسر ورزشکارش این چنین نگاهی را در مورد ۱۹ سال زندگی مشترکشان داشته باشد.

این دوست خانوادگی در خصوص حس ویکتوریا پس از مصاحبه بکهام چنین می‌گوید: “ویکتوریا پس از مطلع شدن از این مصاحبه نابود شد… ویکتوریا درک نمی‌کند چرا بکهام چنین حرفهای نادرست و نامودبانه‌ای را در مورد او و ازدواجشان، آن هم در ملا عام گفته است. این امر او را بسیار افسرده کرده و موجب ناراحتی شدید او شده است.”

این دوست ادامه می‌دهد: ” ویکتوریا بسیار ناراحت و افسرده بود و دو روز کامل را گریه می‌کرد.”

 

جدایی ویکتوریا بکهام از همسرش 

دیوید و ویکتوریا مدت زمانی را دور از یکدیگر بودند. زن دیوید بکهام به یک منطقه ییلاقی در آلمان رفت و دیوید هم مدت زمان طولانی را در پاریس بوده و در آنجا مشغول وقت گذرانی در کافه ها و بارهای مختلف بود.

مصاحبه جنجالی دیوید بکهام دو هفته پیش در لندن فیلمبرداری شد، یعنی زمانی که لیزا ویلکینسون (روزنامه نگار و مجری مشهور استرالیایی) به انگلیس پرواز کرد و با این فوتبالیست مشهور گفتگو کرد. مصاحبه در شب یکشنبه در شبکه ۱۰ استرالیا پخش شد.

در این مصاحبه دیوید کلماتی جنجالی را در مورد زندگی مشترکش با ویکتوریا به کار برد. او گفت: ” اگر شما برای مدت زمانی طولانی با شخصی زندگی مشترک داشته باشید، قطعا این اتفاق و هدایتش کار سختی است… در واقع اوضاع  به شدت پیچیده می‌شود”.

این اتفاق روابط این زوج سلبریتی را به هم ریخته است. از ماه ژوئن تا کنون اخبار متعددی در رابطه با این دو و جدایی احتمالشان در رسانه ها و شبکه های اجتماعی مختلف منتشر شد. اخباری که البته توسط آنها و اطرافیانشان تکذیب شد و این دو این اخبار را دروغ محض و شایعاتی بی اساس تکراری خواندند.

در حال حاضر دیوید و ویکتوریا بکهام در سیدنی در مراسمی به پرنس هری و مگان پیوسته اند.

 

 

 

نظرات بسته شده است.