عکس های کیرا نایتلی برای طلا و جواهرات شنل

17

عکس های کیرا نایتلی برای طلا و جواهرات شنل

عکس های کیرا نایتلی : کیرا نایتلی بازیگر ۳۳ ساله بریتانیایی است که با درخشش در تئاتر برادوی و نیز ایفای نقش در کمدی “مثل بکهام کات‌دار بزن” و فیلم “دزدان دریایی کاراییب” در دنیای هنر به شهرت رسید. این بازیگر تاکنون جوایز متعدی را کسب کرده و برای جوایز معتبری همچون اسکار و گلدن گلوب هم نامزد شده است.

به گزارش ایران آرت، نایتلی که در بین سال‌های ۲۰۰۴ تا ۲۰۰۷ از سوی بیش از ۲۰ مجله و رسانه به‌عنوان یکی از زیباترین و خوش‌پوش‌ترین زنان جهان انتخاب شد، در طول این سالها کمتر پیش آمده که به‌عنوان مدل فعالیت کند اما او به تازگی با برند شنل وارد همکاری شده و از زیبایی ذاتی و استعدادش در زمینه بازیگری‌ برای تبلیغ محصولات شنل کمک گرفته است.

ستاره سینمای هالیوود در همکاری با برند شنل، خط تولید طلا و جواهرات این برند با نام coco crush را تبلیغ کرده است که این مجموعه شامل حلقه، گوشواره، گردنبند و دستبند است.

در آگهی‌های ویدئویی که شنل منتشر کرده، کیرا نایتلی جواهرات این برند را معرفی می‌کند و جملاتی ماندگار از کوکو شنل، بینانگذار برند شنل را نیز نقل قول می‌کند.

طلا و جواهرات coco crush از روز ۲۷ اکتبر عرضه شده و در وب‌سایت برند شنل قابل خریداری است.

این نخستین همکاری نایتلی با برند فرانسوی شنل است و با توجه به اینکه شنل ارتباط خوبی با بازیگران هالیوود از جمله مارگو رابی و سوفی ترنر دارد، به نظر می‌رسد همکاری‌اش با نایتلی نیز تداوم داشته باشد.

عکس های کیرا نایتلی 6
عکس های کیرا نایتلی
عکس های کیرا نایتلی 5
عکس های کیرا نایتلی
عکس های کیرا نایتلی 4
عکس های کیرا نایتلی
عکس های کیرا نایتلی 3
عکس های کیرا نایتلی
عکس های کیرا نایتلی 2
عکس های کیرا نایتلی
عکس های کیرا نایتلی 1
عکس های کیرا نایتلی

منبع : iranart.ir

نظرات بسته شده است.