سریال عشق سیاه و سفید

50

سریال عشق سیاه و سفید

سریال عشق سیاه و سفید به انگلیسی Black And White Love و به ترکی Siyah Beyaz Ask در سال ۲۰۱۷ در یک فصل به کارگردانی Orkun Çatak برای شبکه کانال دی ترکیه تولید شده است. در این سریال بیرجه آکالای بازیگر سریال شمیم عشق هم ایفای نقش می کند.

خلاصه داستان سریال عشق سیاه و سفید
داستان سریال عشق سیاه و سفید در مورد مردی جوان است که زندگی سختی را می گذراند و به دلایلی اصلا به عشق اعتقادی ندارد. ناگهانی زنی در زندگی او پیدا می شود که باعث می شود زندگی او دچار تغییراتی شود. داستان این سریال در مورد یک پزشک است که دیگر به عشق فکر نمی کند و برای او هیچ عشقی مهم نیست و زندگی خود را وقف دیگران کرده است.

فرهاد اصلان برای درمان مردی که دنبالش بود به پزشک نیاز پیدا می کند و به همین منظور با دکتری به نام آسلی چینار که خودش را وقف درمان انسان های دیگر کرده است آشنا می شود. این دو انسان به اندازه رنگ سیاه و سفید با هم تفاوت دارند و به هیچ وجه ممکن نیست در کنار هم قرار بگیرند. آسلی که با اجبار در عمارت نگهداری می شود در تلاش بود تا فرد زخمی را درمان کند که چیزی را می بیند که نباید می شد و این شروع ماجرایی است که زندگی و سرنوشت این دو نفر را تحت تاثیر قرار می دهد.

 

منبع : hidoctor.ir

نظرات بسته شده است.