همسر جاستین بیبر هایلی بالدوین مدل مشهور آمریکایی

31

هایلی بالدوین همسر جاستین بیبر

پس از ماه‌ها شایعه درباره رابطه جاستین بیبر و هایلی بالدوین ، بالأخره این زوج خبر ازدواج خود را تأیید کردند و هایلی بالدوین همسر جاستین بیبر شد .

همسر جاستین بیبر

هایلی بالدوین ، مدل مشهور آمریکایی به تازگی نام خانوادگی خود در صفحه اینستاگرامش را از “بالدوین” به “بیبر” تغییر داده است. همچنین جاستیر بیبر نیز پستی را با کپشن “همسر من جذاب است” به اشتراک گذاشته که اینها مهر تأییدی بر ازدواج این دو چهره مشهور است.

جاستین بیبر ۲۴ ساله در پستی دیگر در مورد همسرش نوشته است: “هایلی! من عاشق همه چیز تو هستم. تمام قلب من برای توست و تو همیشه برای من در اولویت خواهی بود”

وب‌سایت تی‌ام‌زد اعلام کرده است که جاستین بیبر و هایلی بالدوین ازدواج خود را ماه گذشته به طور مخفیانه در یک مراسم مختصر و کوتاه در کانادا جشن گرفته‌اند.

تی‌ام‌زد همچنین اعلام کرده که جاستین بیبر قصد راه‌اندازی برند مشترک با همسرش را دارد و می‌خواهد در زمینه تولید پوشاک فعالیت کند. به گفته تی‌ام‌زد، بیبر می‌خواهد اسم برند را “جاستین-هایلی” بگذارد.

هایلی بالدوین مدل ۲۱ ساله آمریکایی است که ۱۵٫۴ میلیون طرفدار در اینستاگرام دارد و همسرش جاستین بیبر با بیش از ۱۰۰ میلیون فالور جزو محبوب‌‌ترین‌های اینستاگرام به شمار می‌رود.

نظرات بسته شده است.