عکس مدلینگ زن و مرد ممنوع

10

عکس مدلینگ زن و مرد ممنوع

عکس مدلینگ زن : فارس خبر داده است: دبیر کارگروه مد و لباس کشور با بیان اینکه در حال حاضر عکاسی مدلینگ با تصویر انسانی مجاز نیست و تخلف محسوب می‌شود، گفت: تهیه و چاپ ژورنال‌های لباس با توجه به چارچوب‌های تعیین شده بلامانع است.

حمید قبادی دبیر کارگروه مد و لباس کشور در دومین همایش تخصصی کارشناسان حوزه مد و لباس استان‌ها با اشاره به اینکه برگزاری کارگاه‌های آموزشی طراحی مد و لباس به معنای گذراندن دوره‌های کلاسیک نیست، گفت: این دوره‌های آموزشی کارگاهی ارتباطی با آموزش طراحی مد ندارد.

قبادی با اشاره به اینکه برگزاری نمایشگاه‌های لباس دانش‌آموزی نیازمند آیین‌نامه برگزاری است، گفت: پیش‌نویس‌های این آیین‌نامه با وزارت آموزش و پرورش رد و بدل شده است.
وی تأکید کرد: در حال حاضر عکاسی مدلینگ با تصویر انسانی مجاز نیست و تخلف محسوب می‌شود اما تهیه و چاپ ژورنال‌های لباس با توجه به چارچوب‌های تعیین شده بلامانع است.

عکس-مدلینگ-زن-۱
عکس مدلینگ زن

این خبر در حالی اعلام می شود که هر روز دهها عکس مدلینگ از سلبریتی ها، بازیگران، حتی بازیگران تلویزیون و مدل ها در رسانه ها منتشر می شود و معلوم نیست چرا چنین تخلفی و دلایل آن زودتر اعلان نشده است!

این محدودیت در حالی رسانه ای می شود که برندهای ایرانی از لباس تا آکسسوری و عطر و لوازم آرایشی قافیه را به رقبای خارجی باخته اند و پیداست فقدان هفته های فشن و مراسم های جذاب پیرامونش نقش به سزایی در ناکامی ایفا می کند.

 

منبع : iranart.ir

نظرات بسته شده است.