فیلر زدن زیر چشم

28

فیلر زدن زیر چشم

فیلر زدن زیر چشم : رها شدن از گودی و کبودی زیر چشم آن قدرها که فکر می‌کنید، کار سختی نیست. چشم یکی از مهم ترین و تاثیر گذار ترین عناصر صورت ما می‌باشد و به همین دلیل باید به زیبایی آن توجه ویژه ای داشته باشیم.

مشکلاتی از قبیل کبودی، تیرگی و گودی اطراف چشم از جمله مشکلات پوستی می‌باشند. خوشبختانه راه حل‌های بسیاری برای این مشکلات وجود دارد که فیلر زدن زیر چشم یکی از آن‌ها است.

در ادامه از روش فیلر زدن زیر چشم بیش تر می‌خوانیم.

پرکردن زیر چشم با فیلر
کاهش وزن، اختلال در خواب و خستگی زیاد، همه از عوامل گودی زیر چشم می‌باشند. ممکن است با وجود این که به سلامتی خود توجه می‌کنید، به دلیل ساختار ژنتیکی نیز دارای گودی زیر چشم باشید و در نتیجه، همیشه بی حال و بیمار به نظر برسید.

مزایای استفاده از روش فیلر زدن زیر چشم :

باعث پف کردن یا التهاب نمی‌شوند.
به خوبی پخش می‌شوند.
نتیجه طبیعی دارند.
این روش چگونه اعمال می‌شود
عمل پر کردن با سوزن‌های مخصوصی که نوک آن‌ها برنده نباشد، انجام می‌شود؛ زیر چشم از درون بر آمده شده و گودی از بین می‌رود . تیرگی ناشی از گودی زیر چشم محو شده و رنگ زیر چشم روشن می‌شود . به همین دلیل به این روش، پر کردن زیرچشم با فیلر نور گفته می‌شود. تمامی‌عملیات در این روش با بی حسی و بدون درد انجام خواهد شد و حتما باید توسط یک پزشک مجرب انجام شود.

مقاله مرتبط : علت و درمان تیرگی دور چشم
فیلر با روشی دیگر
با افزودن اسید هیالورونیکی به مواد پر کننده، می‌توانیم درخشش و زیبایی پوست زیر چشم را بیش تر کنیم. علاوه بر این در این روش، ماندگاری هم بسیار بیش تر خواهد بود و پوست شاداب تر و لطیف تر خواهد شد.

این روش حتما باید از طرف یک پزشک مجرب انجام شود .

خلاصه
هر دو روش در صورتی که توسط یک پزشک مجرب و با ترکیب مناسب انجام شود، تاثیر گذار هستند .
از کبودی‌های زیر چشم با روش پر کردن فیلر نور، و از گودی زیر چشم با روش پر کردن با فیلر اسید هیالورونیکی، می‌توانید رها شوید .
این روش با توجه به نیاز و با توجه به میزان حساسیت زیر چشم ، در ۳-۲ جلسه به صورت بخش بخش انجام می‌شود.
تاثیر این روش حداکثر تا یک سال می‌باشدکه با افزودن مواد به میزان کم می‌توان آن را تثبیت کرد.
امکان مشاهده ی کبودی یا پف بعد از اعمال روش وجود دارد که بعد از مدت کوتاهی، خود به خود رفع خواهد شد

 

منبع : kivimag.com

نظرات بسته شده است.